Wiemy, gdzie zacząć

Działamy na rynku od ponad 10 lat, prowadząc kursy ogólne oraz specjalistyczne. Podczas tego okresu, współpracowaliśmy z grupą najabardziej wymagających pod względem obsługi klientów (więcej informacji w zakładce nasi klienci).

Niewątpliwym wskaźnikiem naszego sukcesu jest stały postęp owocujący nowymi klientami jak również rozwojem materialnym oraz technologicznym.

Na początku roku 2011 poszerzyliśmy działalność w siedzibie klienta o kursy stacjonarne. W chwili obecnej, możecie Państwo korzystać z naszych usług w ścisłym centrum Warszawy w biurowcu Universal przy Rotundzie, tuż przy wyjściu ze stacji Metro Centrum.Ta dogodna lokalizacja sprawia, że dojazd metrem, tramwajem, autobusem lub pociągiem z każdego miejsca w Warszawie jak również z jej okolic jest łatwiejszy, niż w jakimkolwiek innym miejscu.


W lecie roku 2012 poszerzyliśmy naszą ofertę o kursy internetowe dające doskonałą możliwość zdalnej edukacji osobom często zmieniających swoje miejsce pobytu. Kursy internetowe dostępne są w dwóch formatach: zajęć w grupach przy pomocy wideokomunikatora oraz zestawu ćiwczeń połączonych z indywidualnymi konsultacjami. Więcej informacji znajdziecie Państwo w zakładce elearning

Ogromną zaletą szkoły jest dowolna możliwość delegacji środków do odpowiednich zajęć. W przypadku zmiany trybu pracu słuchacza jesteśmy w stanie zaadaptować środki w dowolny sposób tak, aby możliwie najlepiej wykorzystać przeznaczone na ten cel fundusze.

Zadzwoń lub napisz już dziś na + 48 606 966 960 lub info@aviatair.com, aby znaleźć najlepszą ofertę dla siebie dopasowaną do Twojego trybu pracy.